Fotografia produktowa

Rozwój handlu internetowego, platform sprzedażowych takich jak Allegro, Amazon, Olx oraz rozwój sprzedaży poprzez sklepy internetowe dowodzi, że kupujący nie muszą dotknąć produktu, aby dokonać zakupu. Jednak, aby klient chętnie kupił online, potrzebuje obejrzeć produkt. Dlatego sprzedawcy kładą duży nacisk na odpowiednią prezentację produktu na zdjęciach. Wiele badań internetowych potwierdza, że zdjęcia są głównym czynnikiem wpływającym na decyzje zakupowe. Są ważniejsze niż rekomendacje i opinie innych kupujących i równie ważne (a może i ważniejsze!) niż opis produktu.
Oferujemy naszym Klientom możliwość wykonania wysokiej jakości zdjęć produktowych, które pomogą im sprzedawać produkty w Internecie. Dysponujemy dobrze wyposażonym studiem o powierzchni 40 m2, co pozwala nam wykonywać zdjęcia małych i dużych produktów

Zdjęcia produktowe odzieży

Flatshoty. Wykonujemy zdjęcia produktowe odzieży w postaci tzw flatshotów, czyli zdjęć ubrań oraz dodatków ułożonych na płasko.
Lookbook. Firmy i twórców, którzy chcą zaprezentować swoje kolekcję ubrań zapraszamy do wykonania zbioru fotografii w postaci lookbooka.
Zdjęcia odzieży typu duch. Duchy to forma przedstawienia odzieży na niewidocznym manekinie. Polega na prezentacji odzieży w jej naturalnym ułożeniu, z zachowaniem właściwego kształtu. Jest z pewnością bardziej atrakcyjna niż flatshot. Dobrze wykonane zdjęcie typu duch pozwoli zobaczyć także wewnętrzne elementy odzieży, czego nie uzyskamy prezentując ubranie na manekinie lub modelu / modelce.

Zdjęcia produktowe – packshoty

Packshoty to popularne zdjęcia produktów sfotografowanych najczęściej na białym tle, w warunkach studyjnych. W postaci packshotów możemy wykonać zdjęcia butów, artykułów AGD, elektroniki i wielu innych produktów. Odpowiednio wykonany packshot podkreśla walory produktu oraz poprawnie oddaje kolor. Zazwyczaj wykonujemy co najmniej dwa lub trzy zdjęcia packshotowe jednego produktu, tak, aby pomóc potencjalnemu Klientowi jak najlepiej poznać produkt, który będzie chciał kupić.

Zdjęcia obrotowe produktów.

Nasze studio jest w pełni przygotowane do wykonywania zdjęć obrotowych produktów. Wykonujemy zdjęcia obrotowe produktów stojących i wiszących, produktów małych i gabarytowych.

Zdjęcia obrotowe obuwia

Dzięki wysokiej klasy urządzeniu Orbitvu Alphashot 360 oferujemy wysokiej jakości zdjęcia obrotowe obuwia w jakości, jaką dysponują czołowe sklepy internetowe (np. eobuwie)