Tworzenie sklepów internetowych

Handel internetowy w Polsce rozwija się w zawrotnym tempie. Tylko w 2019 roku powstało w Polsce ponad 3 tys nowych sklepów internetowych. Zaś liczba wszystkich aktywnych sklepów wynosi ponad 32 tys. Według magazynu Ecommerce wartość rynku E-commerce w Polsce przekracza ponad 51 mld zł zaś jego tempo wzrostu wynosi ponad 18 % i jest najwyższe spośród wszystkich krajów europejskich. Zaś progrnozowana wartość tegro rynku w 2020 roku może otrzećsięo nimal 100 mld złotych!

Sprzedaż internetowa to przyszłość handlu. I w zasadzie każda firma prowadząca sprzedaż nie może pomijać tego kanału. Zwłaszcza, jeśli uświadomimy sobie, że ponad 27 mln mieszkańców Polski to aktywni internauci, a ponad 62% (czyli ponad 16 milionów) z nich choć raz w 2019 roku kupiła coś przez Internet.
Czy zatem sprzedawcy internetowi powinni posiadać własne sklepy? Czy też powinni opierać swój biznes o platformy sprzedażowe takie jak Allegro? Doświadczenie wielu sprzedawców pokazuje, że dobrze jest dywersyfikować sprzedaż.

Sprzedając przez portal aukcyjny pozostajemy uzależnieni od zasad na nim panujących. Nie zawsze muszą być one korzystne dla sprzedawców. Zatem warto rozwijać własne sklepy, by stopniowo uniezależniać się od dużych platform.

Sklepy internetowe Prestashop, Woocomerce i inne

Tworzymy sklepy internetowe oparte o następujące rozwiązania: PrestaShop, ShopGold, Worpress + Woocomerce

Zakres działań:

Blog - Najnowsze wpisy:

Zadaj te 4 pytania zanim wybierzesz wykonawcę Twojej...

Zadaj te 4 pytania zanim wybierzesz wykonawcę Twojej strony www Postanawiasz, że chcesz mieć własna stronę firmową....

Sprawdź, czy Twoja strona jest przygotowana do...

Sprawdź, czy Twoja strona jest przygotowana do pozycjonowania w Google Z pewnością niejeden właściciel firmy, dla...

Jak bezpiecznie udostępnić agencji lub specjaliście...

Jak bezpiecznie udostępnić agencji lub specjaliście dostęp do Twoich usług Google? - instrukcja. W tym artykule...