Integracja Sklepu Internetowego z kurierem

Dobrze przygotowany sklep internetowy z jednej strony pozwala użytkownikowi dokonującemu zakupów na szybki i łatwy wybór dostawcy zakupionego przedmiotu, a z drugiej strony zapewnia maksymalną automatyzację procesu realizacji zamówienia personelowi.

Dzięki integracji z kurierem użytkownicy dokonujący zakupów w Twoim sklepie internetowym sami zdecydują o wyborze firmy kurierskiej, a pracownicy sklepu otrzymają funkcjonalny panel do obsługi wysyłek zakupionych produktów.

Na wybór firmy kurierskiej przez osobę dokonującą zakupów wpływa wiele czynników. Nie zawsze czynnikiem decydującym jest cena wysyłki. Każdy z nas ma swoje upodobania, posiada zaufanie do określonego dostawcy usług kurierskich lub ma do niego uprzedzenia. Często zaufanie do firmy kurierskiej może wynikać wprost z zaufania do osoby kuriera, od którego odbieramy paczkę.

Integracja Woocommerce i PrestaShop z firmami kurierskimi

Jak zatem spełnić oczekiwania naszych Klientów? Dobrym rozwiązaniem jest oferowanie oferowanie możliwości wyboru firmy kurierskiej spośród dostawców, którzy cieszą się zaufaniem wielu Klientów.
Takie firmy jak Inpost, DPD, DHL UPS, FedEx, GLS lub Poczta Polska to firmy znane na rynku od lat i każda z nich ma swoich Klientów. Dlatego też ważne jest, aby Klient sklepu mógł samodzielnie, według własnych kryteriów wybrać kuriera

Dla sklepów Prestashop i Woocommerce instalujemy i konfigurujemy odpowiedni moduł, dzięki któremu dokonujący zakupów w sklepie internetowym mają możliwość wybrania szerokiej oferty firm kurierskich. Z drugiej strony obsługa sklepu otrzymuje wygodny interfejs, który pozwala w łatwy i szybki sposób zarządzać wysyłkami.

Chcesz rozwijać Twój sklep internetowy i wdrożyć integrację z kurierem? Skontaktuj się z nami.