Strony Joomla

CMS Joomla - wszechstronny CMS dla stron, portali oraz sklepów internetowych

Joomla to platforma typu open source, na której można tworzyć witryny i aplikacje internetowe. Jest to system zarządzania treścią (CMS), który łączy Twoją witrynę z bazą danych MySQLi, MySQL lub PostgreSQL w celu ułatwienia zarządzania treścią i dostarczania treści zarówno dla menedżera witryny, jak i odwiedzającego. Głównym celem Joomla była użyteczność i rozszerzalność od czasu pierwszego wydania w 2005 roku. Z tego powodu projekt był laureatem wielu nagród, w tym trzykrotnym laureatem nagrody PACKT Open Source Content Management System Award.

Joomla to całkowicie darmowe rozwiązanie typu open source dostępne dla każdego, kto chce tworzyć dynamiczne i solidne witryny do różnych celów. Joomla była wykorzystywana przez niektóre z najbardziej rozpoznawalnych marek w sieci, w tym Harvard, iHop i MTV. Jest w stanie realizować zadania, od korporacyjnych stron internetowych i blogów po sieci społecznościowe i e-commerce.

Joomla jest wspierana przez dużą i aktywną społeczność programistów. Dzięki tysiącom unikalnych i przydatnych rozszerzeń i szablonów jest to obecnie jedna z największych dostępnych platform do tworzenia stron internetowych. To właśnie ten niesamowity wysiłek społeczności sprawia, że ​​Joomla jest doskonałym wyborem dla programistów poszukujących jednej platformy, dzięki której mogą otrzymać aktywne wsparcie od swoich kolegów po fachu.

Ważne jest, aby myśleć o Joomla nie jako ograniczonej platformie, na której budowany jest określony typ witryny, ale jako solidnym zestawie narzędzi, które umożliwiają łączenie odwiedzających z danymi na różne sposoby. Rozbudowany zestaw zintegrowanych technologii Joomla umożliwia administeatorom i programistom wprowadzanie innowacji znacznie wykraczających poza granice prostej witryny internetowej.

Dlaczego warto korzystać z Joomla?

Joomla ma wiele zalet w porównaniu z wieloma konkurentami. Oprócz tego, że jest w pełni funkcjonalnym systemem CMS, jest łatwy do nauczenia, szybki w konfiguracji i niedrogi.

Kto używa Joomla?

Joomla jest przydatna dla szerokiej gamy różnych typów i stylów witryn. Oprócz tego, że jest największą platformą oprogramowania internetowego dla organizacji rządowych na całym świecie, jest intensywnie wykorzystywana w edukacji, mediach, firmach, handlu elektronicznym, a nawet osobistych witrynach i blogach. Jest niezwykle wszechstronny.

Jedną z głównych mocnych stron Joomla jest użyteczność. Niezależnie od tego, czy jesteś studentem dopiero zaczynającym projektowanie stron internetowych, czy emerytem, ​​który chce nauczyć się tworzyć stronę internetową, Joomla może być dla Ciebie doskonałym wyborem.
Naprawdę nie musisz nic wiedzieć o programowaniu lub tworzeniu stron internetowych, aby skonfigurować i dostosować witrynę, chociaż możesz wykorzystać jej otwartą bazę kodu, aby stworzyć coś całkowicie oryginalnego i niepowtarzalnego. Chcesz stworzyć niestandardowy moduł dla swojej witryny, którego nie ma żadna inna witryna w sieci? Możesz to zrobić z Joomla.

Uzyskaj więcej informacji:

Opieka WWW

Systematyczna praca daje sukcesy! Dołącz do nas.

Sklepy Internetowe

Nowoczesne rozwiązania, które usprawnią Twoją sprzedaż

Optymalizacja WWW

Twoja strona ledwo dyszy? Tchniemy w nią nowe życie!

Strony Wordpress

Najlepszy CMS dla małej firmy

Strony Joomla

CMS dla strony firmowej lub portalu

Strony HTML

Prosta strona - wizytówka

Najnowsze wpisy:

Strona internetowa niewidoczna W Google?

Strona internetowa niewidoczna w Google? Taka sytuacja moze przydażyć się każdemu, zwłaszcza na początku funkcjonowania strony,...

Zadaj te 4 pytania zanim wybierzesz wykonawcę Twojej...

Zadaj te 4 pytania zanim wybierzesz wykonawcę Twojej strony www Postanawiasz, że chcesz mieć własna stronę firmową. Zbierasz i...

Sprawdź, czy Twoja strona jest przygotowana do...

Sprawdź, czy Twoja strona jest przygotowana do pozycjonowania w Google Z pewnością niejeden właściciel firmy, dla której...