Tworzenie strony Internetowych Wordpress Warszawa, Garwolin

Strona internetowa dla firmy Cyfrowa Strefa z Garwolina

Właściciel firmy Cyfrowa Strefa zwrócił się do nas z prośba o stworzenie dla niego strony internetowej oraz wykonanie usługi pozycjonowania na lokalnym rynku.
Celem wykonania strony internetowej była promocja usług firmy – instalacja anten telewizji naziemnej i satelitarnej oraz instalacja i konfiguracja urządzeń odbierających internet radiowy na terenie Garwolina oraz miejscowości z powiatu garwolińskiego.

Stronę internetową wykonaliśmy w oparciu o CMS Wordpress, dzięki czemu posiada ona możliwość łatwej edycji przez jej właściciela. Ponadto zaprojektowaliśmy logo firmowe oraz wykonaliśmy projekty wizytówek i banerów reklamowych.

Dodatkowym elementem, który miał na celu podniesienie waloru estetycznego strony internetowej była sesja fotograficzna. Została ona wykonana na dachu jednego z budynków, z którego roztacza się widok na cały Garwolin. Wykonane zdjęcia nawiązują do stylu pracy właściciela firmy, który niejednokrotnie ma okazję podziwiać świat z wysokości podczas montażu urządzeń – odbiorników TV i Internetu radiowego.

Zdjecia do strony internetowej

Stworzyliśmy także wizytówkę w usłudze Google Moja Firma. Wizytówka ta została odpowiednio przygotowana, tak, aby pojawiać się wysoko w wynikach wyszukiwania na mapach Google.
Strona znajduje się pod adresem www.cyfrowastrefa.net

Dzięki dobrze przygotowanej optymalizacji strony internetowej, pojawia się ona bardzo wysoko w lokalnych organicznych wynikach wyszukiwania:
Oto przykłady:

  • fraza: „montaż anten satelitarnych Garwolin” – 3 pozycja + 2 pozycja na mapie
  • fraza: „instalacja anten TV Garwolin” - 2 pozycja + 2 pozycja na mapie
  • fraza: „montaż anten lte Garwolin” - 1 pozycja + 1 pozycja na mapie Google