Strony Internetowe Wordpress Warszawa

Wykonanie strony internetowej oraz konfiguracja usługi Google Moja Firma dla Szkoły Muzycznej DOREMI w Garwolinie.

Szkołą Muzyczna DOREMI istnieje na lokalnym rynku od ponad dwudziestu lat. Dotychczasowa strona internetowa szkoły straciła swą funkcjonalność, zatem właściciel zwrócił się do nas z prośbą o wykonanie nowoczesnej, mobilnej strony internetowej, która przez kolejne lata będzie mogła być skuteczną wizytówką szkoły oraz informować o zakresie prowadzonych zajęć.

Kolejny cel to prezentacja dokonań uczniów i absolwentów szkoły. Właścicielowi zależało na umieszczeniu materiałów filmowych (koncerty) oraz galerii zdjęć.

Strona internetowa została wykonana w oparciu o CMS Wordpress. Posiada łatwy w zarządzaniu panel nawigacyjny i pozwala na swobodne dokonywanie zmian, łatwą rozbudowę treści, uzupełnianie bloga oraz zdjęć w galerii.

Istotnym elementem było przygotowanie strony internetowej do pozycjonowania, co także wykonaliśmy. Ponadto została skonfigurowana usługa Google Moja Firma, dzięki czemu dane kontaktowe szkoły widnieją wysoko na mapie Google niemal na każde zapytanie związane z ofertą szkoły.

Stronę znajdziecie pod adresem: www.doremi-garwolin.pl