Tworzymy strony internetowe
dla firm.

Skutecznie rozwijaj Twój biznes w sieci!

Czy można sobie wyobrazić biznes bez strony internetowej? Niewykluczone, że także w Polsce wciąż istnieją takie firmy. Jednak dziś to właśnie Internet jest głównym kanałem komunikacji pomiędzy firmami i ich Klientami. Już w 2017 roku w Polsce istniało ponad 3 miliony stron internetowych (i to tylko tych z domeną .pl w nazwie), a każdego dnia powstają setki nowych stron www. Nieustanny rozwój Internetu oraz usług świadczonych za jego pośrednictwem sprawia, że zmieniają się nasze przyzwyczajenia, a w sieci spędzamy czas zarówno na pracy, jak i na rozrywce.

Tworzymy responsywne strony internetowe

Konsekwencją tych zmian są nowe wymagania stawiane współczesnym stronom internetowym. Dzisiejsi użytkownicy korzystają z sieci przy pomocy smartfonów. A od stron www oczekują łatwej nawigacji, przejrzystej struktury oraz szybkości. Dlatego właśnie responsywne strony internetowe (RWD), przygotowane z myślą o urządzeniach i użytkownikach mobilnych stają się obowiązującym standardem.

Dlaczego warto mieć firmową stronę internetową??

Głównie dlatego, że ponad 26 milionów Polaków korzysta z Internetu każdego dnia. To przez Internet zmawiamy jedzenie, kupujemy nowe ubrania, szukamy atrakcyjnych miejsc do wakacyjnego wypoczynku. Istnieć w sieci i być w niej widocznym, to dziś podstawa dla niemal każdej firmy, która chce rozwijać się i zdobywać nowych Klientów.

 

Strony Internetowe przygotowane do pozycjonowania

Dobrze wykonana strona internetowa oraz odpowiednio przegotowana optymalizacja dla wyszukiwarek są jak samochód i paliwo. Tworzymy przemyślane strony internetowe. Ich przygotowanie poprzedzamy analizą potrzeb Klienta oraz potrzeb jego własnych Klientów. Tworzone strony internetowe przechodzą także dokładny proces optymalizacji dla wyszukiwarki. Dzięki temu wiele stron internetowych naszych Klientów znakomicie pozycjonuje się w sposób naturalny.

Strony Wordpress

Najlepszy CMS dla małej firmy

Strony Joomla

CMS dla strony firmowej lub portalu

Strony HTML

Prosta strona - wizytówka

Strony internetowe Wordpress i Joomla

Tworzymy strony internetowe w oparciu o CMS Wordpress i Joomla. Oba wymienione systemy zarządzania treścią istnieją od wielu lat i cieszą się uznaniem twórców i użytkowników. Strony typu: Onepage, landing page możemy wykonać bazując na html. Do tworzenia strony internetowej możemy stworzyć unikalną szatę graficzną odpowiadającą potrzebom Zamawiającego lub wykorzystać dostępne na rynku gotowe szablony graficzne .

Uzyskaj więcej informacji:

Opieka WWW

Systematyczna praca daje sukcesy! Dołącz do nas.

Sklepy Internetowe

Nowoczesne rozwiązania, które usprawnią Twoją sprzedaż

Optymalizacja WWW

Twoja strona ledwo dyszy? Tchniemy w nią nowe życie!

Najnowsze wpisy:

Strona internetowa niewidoczna W Google?

Strona internetowa niewidoczna w Google? Taka sytuacja moze przydażyć się każdemu, zwłaszcza na początku funkcjonowania strony,...

Zadaj te 4 pytania zanim wybierzesz wykonawcę Twojej...

Zadaj te 4 pytania zanim wybierzesz wykonawcę Twojej strony www Postanawiasz, że chcesz mieć własna stronę firmową. Zbierasz i...

Sprawdź, czy Twoja strona jest przygotowana do...

Sprawdź, czy Twoja strona jest przygotowana do pozycjonowania w Google Z pewnością niejeden właściciel firmy, dla której...