Responsywne strony internetowe

Czy można sobie wyobrazić biznes bez strony internetowej? Niewykluczone, że także w Polsce wciąż istnieją takie firmy. Jednak dziś to właśnie Internet jest głównym kanałem komunikacji pomiędzy firmami i ich Klientami. Już w 2017 roku w Polsce istniało ponad 3 miliony stron internetowych (i to tylko tych z domeną .pl w nazwie), a każdego dnia powstają setki nowych stron www. Nieustanny rozwój Internetu oraz usług świadczonych za jego pośrednictwem sprawia, że zmieniają się nasze przyzwyczajenia, a w sieci spędzamy czas zarówno na pracy, jak i na rozrywce. Konsekwencją tych zmian są nowe wymagania stawiane współczesnym stronom internetowym. Dzisiejsi użytkownicy korzystają z sieci przy pomocy smartfonów. A od stron www oczekują łatwej nawigacji, przejrzystej struktury oraz szybkości. Dlatego właśnie responsywne strony internetowe (RWD), przygotowane z myślą o urządzeniach i użytkownikach mobilnych stają się obowiązującym standardem.

Dlaczego warto mieć firmową stronę internetową??

Głównie dlatego, że ponad 26 milionów Polaków korzysta z Internetu każdego dnia. To przez internet zmawiamy jedzenie, kupujemy nowe ubrania, szukamy atrakcyjnych miejsc do wakacyjnego wypoczynku. Istnieć w sieci i być w niej widocznym, to dziś podstawa dla niemal każdej firmy, która chce rozwijać się i zdobywać nowych Klientów.

 

Strony Internetowe przygotowane do pozycjonowania

Dobrze wykonana strona internetowa oraz odpowiednio przegotowana optymalizacja dla wyszukiwarek są jak samochód i paliwo. Tworzymy przemyślane strony internetowe. Ich przygotowanie poprzedzamy analizą potrzeb Klienta oraz potrzeb jego własnych Klientów. Tworzone strony internetowe przechodzą także dokładny proces optymalizacji dla wyszukiwarki. Dzięki temu wiele stron internetowych naszych Klientów znakomicie pozycjonuje się w sposób naturalny.

Strony Internetowe Wordpress i Joomla.

Tworzymy strony internetowe w oparciu o CMS Wordpress i Joomla. Oba wymienione systemy zarządzania treścią istnieją od wielu lat i cieszą się uznaniem twórców i użytkowników. Do tworzenia strony internetowej możemy stworzyć unikalną szatę graficzną odpowiadającą potrzebom Zamawiającego lub wykorzystać dostępne na rynku gotowe szablony graficzne .