Strony Internetowe Wordpress Warszawa

Wykonanie strony internetowej oraz konfiguracja usługi Google Moja Firma dla Szkoły Muzycznej DOREMI w Garwolinie.

Szkołą Muzyczna DOREMI istnieje na lokalnym rynku od ponad dwudziestu lat. Dotychczasowa strona internetowa szkoły straciła swą funkcjonalność, zatem właściciel zwrócił się do nas z prośbą o wykonanie nowoczesnej, mobilnej strony internetowej, która przez kolejne lata będzie mogła być skuteczną wizytówką szkoły oraz informować o zakresie prowadzonych zajęć.

Tworzenie strony Internetowych Wordpress Warszawa, Garwolin

Strona internetowa dla firmy Cyfrowa Strefa z Garwolina

Właściciel firmy Cyfrowa Strefa zwrócił się do nas z prośba o stworzenie dla niego strony internetowej oraz wykonanie usługi pozycjonowania na lokalnym rynku.
Celem wykonania strony internetowej była promocja usług firmy – instalacja anten telewizji naziemnej i satelitarnej oraz instalacja i konfiguracja urządzeń odbierających internet radiowy na terenie Garwolina oraz miejscowości z powiatu garwolińskiego.

Strony Internetowe Joomla Warszawa

Strona internetowa dla wypożyczalni quadów Multi-Fun

Firma Muliti - Fun to wypozyczalnie quadów znajdująca się w pobliżu Warszawy. Organizują eventy firowe, imprezy integracyjne oraz wieczory kawalerskie, których nieodzowną częścią jest jazda quadami.
W pobliżu lokalizacji firmy znajdują się tereny, które świetnie nadają się na terenowe wycieczki qadami
Firma zwróciłą siędo nas z prośba o wykonanie strony internetowej, która pomogłaby zwiększy liczbę klientów.

Sklep internetowy dla Rollo Kids

Właściciel sklepu internetowego Rollo Kids zdecydował się skorzystać z usług Webintegro w celu utworzenia nowego sklepu internetowego. Jednym z kluczowych aspektów przed przystąpieniem do prac technicznych był wybór odpowiedniego silnika. Właścicielowi zależało na elastyczności i możliwości rozbudowy sklepu o nowe funkcje bez konieczności inwestowania znacznych środków. Ważnym elementem była także możliwość integracji z systemami zewnętrznymi.

Sklep Internetowy dla producenta globusów - Webintegro.pl

Sklep Internetowy dla producenta globusów Zachem-globus.pl

Dla firmy Zachem – producenta globusów wykonaliśmy sklep internetowy dla klientów hurtowych. Celem powstania sklepu jest ułatwienie procesu zakupowego przez hurtownie oraz sklepy dokonujące zakupoów w firmie.

Strona Internetowa Reklamix

Strona internetowa dla Agencji Reklamowej Reklamix.

Agencja Reklamy Reklamix to firma znana w całej Polsce. Jest Jednym z największych producentów reklamy wielkoformatowej, billboardów, bannerów, kasetonów liter 3D oraz wielu innych artykułów z zakresu reklamy wizualnej i druku. Aby dobrze zaprezentować firmę oraz jej produkty w Internecie podjęliśmy się wykonania strony internetowej oraz dodatkowych usług.

W ramach zlecenia wykonaliśmy:

Aplikacja Webowa dla działu serwisu firmy z branży OZE

Aplikacja jest systemem do internetowej komunikacji Klientów z Działem Serwisu firmy. System działa w oparciu o  język programowania html, PHP oraz system zarządzania bazą SQL Serwer. Logowanie do systemu jet możliwe za pośrednictwem przeglądarki internetowej, po uprzednim zalogowaniu.

Strona dla Fundacji Subsidium Legalis

Fundacja Subsidium Legalis to organizacja, której celem jest pomoc osobom pokrzywdzonym, które samodzielnie nie są w stanie dochodzić swoich praw.

Strona Internetowa w CMS Wordpress z indywidualnym szablonem

Strona DjGarwolin.pl to przykład prostej lecz efektownej realizacji strony internetowej. Strona została wykonana w oparciu o CMS Wordpress i indywidualnie przygotowany projekt graficzny.

Nowoczesny portal o tematyce OZE

Ozelink.pl to portal, którego tematyką jest szeroko pojęta energetyka odnawialna. Porusza treści związane z pompami ciepła, fotowoltaiką oraz ekologią.

Strona internetowa oparta o CMS Joomla dla KS Energy

KS Energy to firma działająca w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Wraz z rozpoczęciem sprzedaży systemów fotowoltaicznych firma potrzebowała nowej strony internetowej.

Rozwój sklepu internetowego Meble Bałut

Meble Bałut to firma produkująca stoły mieszcząca się na południu Polski. Firma posiada własny sklep internetowy, za pomocą którego sprzedaje produkowane stoły, prowadzi także aktywną sprzedaż na platformie Allegro. W sklepie dostępna jest także szeroka oferta produktów w sprzedawanych w modelu dropshippingu.

Kompleksowe przygotowanie strony internetowej - Pracownia Stolarska Ebenista.

Pracownia Stolarska Ebenista to znany na Mazowszu zakład stolarki, tworzący ekskluzywne i niepowtarzalne meble kuchenne, meble do salonu oraz realizujący nietypowe zlecenia zabudowy wnęrz dla najbardziej wymagających Klientów. Meble, które opuszczają tę pracownie z pewnością wzbudzają podziw swoich nabywców oraz ich gosci. Co najważniejsze, są to meble które przetrwają dziesiątki lat.

Fotografia odzieży - Zdjęcia produktów dla marki Atlantic.

Zlecenie obejmowało wykonanie zdjęć kilkuset produktów dla znaznego producenta bielizny – marki Atlantic. Zdjecia zostały wykonane w postaci trójwymiarowych packshotów tzw. „duchów”.