Strona dla Fundacji Subsidium Legalis

Fundacja Subsidium Legalis to organizacja, której celem jest pomoc osobom pokrzywdzonym, które samodzielnie nie są w stanie dochodzić swoich praw.

Strona Internetowa w CMS Wordpress z indywidualnym szablonem

Strona DjGarwolin.pl to przykład prostej lecz efektownej realizacji strony internetowej. Strona została wykonana w oparciu o CMS Wordpress i indywidualnie przygotowany projekt graficzny.

Nowoczesny portal o tematyce OZE

Ozelink.pl to portal, którego tematyką jest szeroko pojęta energetyka odnawialna. Porusza treści związane z pompami ciepła, fotowoltaiką oraz ekologią.

Strona internetowa oparta o CMS Joomla dla KS Energy

KS Energy to firma działająca w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Wraz z rozpoczęciem sprzedaży systemów fotowoltaicznych firma potrzebowała nowej strony internetowej.

Rozwój sklepu internetowego Meble Bałut

Meble Bałut to firma produkująca stoły mieszcząca się na południu Polski. Firma posiada własny sklep internetowy, za pomocą którego sprzedaje produkowane stoły, prowadzi także aktywną sprzedaż na platformie Allegro. W sklepie dostępna jest także szeroka oferta produktów w sprzedawanych w modelu dropshippingu.

Kompleksowe przygotowanie strony internetowej - Pracownia Stolarska Ebenista.

Pracownia Stolarska Ebenista to znany na Mazowszu zakład stolarki, tworzący ekskluzywne i niepowtarzalne meble kuchenne, meble do salonu oraz realizujący nietypowe zlecenia zabudowy wnęrz dla najbardziej wymagających Klientów. Meble, które opuszczają tę pracownie z pewnością wzbudzają podziw swoich nabywców oraz ich gosci. Co najważniejsze, są to meble które przetrwają dziesiątki lat.

Fotografia odzieży - Zdjęcia produktów dla marki Atlantic.

Zlecenie obejmowało wykonanie zdjęć kilkuset produktów dla znaznego producenta bielizny – marki Atlantic. Zdjecia zostały wykonane w postaci trójwymiarowych packshotów tzw. „duchów”.